Atasev Anaokulu

Özel Üye Kurumun Üyeliği Bitmiştir.

Yetkili: Atasev Anaokulu
Tel: Üyeliği Bitmiş
Gsm: Üyeliği Bitmiş
Web Adresi: Üyeliği Bitmiş
Mail Adresi: Üyeliği Bitmiş
Facebook: Üyeliği Bitmiş

Adres: Donanmacı Mahallesi 1741 Sokak No: 17

Bölge: İzmir - KARŞIYAKA

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

Neden Butik Okul?
YUVAMIZ; BUTİK OKUL olma özelliğini hiç yitirmedi .

Çünkü Kurucumuz bütün ilim insanlarının bildiğini biliyordu ;

“Erken Çocukluk Dönemi için eğitim kurumları EV OKUL modeli olmalıdır.”

Yani biz çocukların ihtiyacı kocaman büyük binalar,labirent gibi koridorlar,alışveriş merkezlerinde ki gibi oyun salonları ya da sinema salonları , havuz hiç  değildir. Bizlerin iyiliği için olduğunu düşünerek  bu büyük mekanları siz anne babalarımız , kendi çocukluğunuzda yaşayamadığınız yetişkin duyguları ile beğeniyor, olması gerekenin bu olduğunu sanıyorsunuz. Çünkü  bütün herşeyi biliyor olabilirsiniz ama ebeveyn olmayı bizimle öğreniyorsunuz. Biz çocukların ihtiyaçlarının da siz yetişkinlerle aynı olduğunu sanmanız çok doğal.

Oysa biz çocuklar ; küçük ama temiz,  arkadaşlarımızla oyun oynarken eğlenecek, eğlenirken de öğreneceğimiz , öğretmenimizin bize  sürekli dokunabileceği ,  her birimizin gelişimini takip edebilen  ve farklılıklarımızın farkında olan , gözleri gülen eğitimcilerin olduğu eğitim kurumlarına ihtiyacımız var.

Boyumuzdan çok büyük mekanlar ve yerler bizi bu dönemde hep ürkütür ve kendimize olan güvenimizi sarsar.

Sevgili Anne Babalar, çocuklarınıza eğitim kurumu seçerken lütfen dizlerinizin üzerine eğilip binaya bir dışardan birde içerden biz çocukların gözleri ile bakınız. Kendinizi nasıl hissediyorsanız biz de işte aynı duyguyu hissederiz.  Bizim için seçtiğiniz o kocaman kocaman binaları gördüğümüzde küçücük boylarımızla, zaten hiç tanımadığımız insanlar arasında yeni başlayacağımız bir hayatın altından kalkamayacağımızı düşünebiliriz.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

KARŞIYAKA İLÇESİNDEKİ DİĞER ANAOKULLARI

Scroll